Kotec qes
18.05.2026
Elan nömrəsi: 660384
yeniemlak.az Vasitəçi
210.000 AZN 875 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Sumqayıt.
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
18.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 660384
Haqqında məlumat
Obyektin növü Həyət evi / Villa, Bağ evi
Sahə 240 m2
Torpaq sahəsi 4 sot
Binanın mərtəbə sayı 2 mərtəbə
Otaq sayı 6 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Sumqayit şəhər Kotej qesebesinde qoraddele yaxin erazide şeherin en prostijni zonasinda 4 sotun icinde 2 mertebeli heyet evi satilir.Ev imumilikde 6 eded böyük ölculerde otaqlardan ibaretdir.Mertebeler arasi beton manalitdir.Evin iki eded metbexi iki eded sanitar qovşagı var.Hemin erazide boş torpagin bir sotu 30 min manatdir.Bütün kmaunllari var evin ve fasilesizdir.Marşuruta cox yaxin erazide yerləşir.Tecili satılir qiymet 210000 azn tel 0709738857
Zəng et
Bənzər elanlar