Elan
Satılır, Köhnə tikili binada 3 otaqlı mənzil 85m², Elmlər m.
16.05.2026
+18 şəkil
Elan nömrəsi: 653544
ev10.az
Vasitəçi
295.000 AZN
3.471 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı.
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
16.05.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 653544
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Köhnə tikili
Sahə
85 m2
Mərtəbə
8 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
9 mərtəbə
Otaq sayı
3 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
Tecili,Tecili,Baki Dovletin yaninda,Zahid Xelilov kucesinde,53 Nomreli Mekdebin yaninda,Baki Dovletin Mellimlerine tikilen,Xusuli lahiyysi olan,9 Mertebeli Daw Ekspermental lahiyyesinde,9 mertebeli binanin 8 ci mertebesinde,umumi sahesi 85 kvm olan,3 otaqli tam temirli menzil tecili olaraq satiwa cixarilib.Menzilde qaz,su,iwiq,daimidi,menzilde yawayiw ucun hercur weraiti var,Binanin lifdi yeni deyiwib yeni liftle evez olunub.Binanin boyuk geniw heyeti var,Binanin yaninda Baki Dovlet unversiteti,...
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
490.000 AZN
Satılır, Köhnə tikili binada 6 otaqlı mənzil 250m², N.Nərimanov m.
Bakı
16.05.2026
ev10.az
%
4.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 112m², 8 Noyabr m.
Bakı
16.05.2026
ev10.az
%
573.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 157 m², Ağ şəhər q.
Bakı. Xətai
16.05.2026
bina.az
(055) 242-60-70
85.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı mənzil 53m², Ceyranbatan q.
Bakı. Abşeron
16.05.2026
ev10.az
%
133.000 AZN
Satılır, Köhnə tikili binada 1 otaqlı mənzil 40m², Əhmədli m.