Satılır 2 otaqlı 48.4 m2 köhnə tikili Sumqayıt
15.05.2026
Elan nömrəsi: 652527
emlak.az Vasitəçi
50.000 AZN 1.033 AZN/m2 Satılır
Təmirsiz
Bakı.
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(010) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
15.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 652527
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Köhnə tikili
Sahə 48.4 m2
Mərtəbə 2 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 5 mərtəbə
Otaq sayı 2 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
TƏCİLİ SATILIR!!!KÖHNƏ TİKİLİ!!!H.Z.TAĞIYEV q.!!! Sumqayıt, H. Z. Tağıyev qəsəbəsi, F. Qayıbov küçəsi(Köhnə Majayski) küç, bina 18 də mənzil satışa çıxarılıb. Mənzil 2 otaqlı, təmirsiz evdir Künc mənzili deyil və binanın hər iki tərəfinə eyvan çıxışı var. Yerləşdiyi yerdən 6 nömrəli məktəbə və məscidə 5 dəqiqəlik piyada məsafəsindədir.Qaz,su,işiq daimidir. Sahə48.4 m2 Otaqların sayı2 Yerləşdiyi mərtəbə2 Mərtəbə sayı5 Təmirsiz KUPÇA VAR!!! QİYMƏT: 50000AZN. OFİSİN XİDMƏT HAQQI: 1000
Zəng et
Bənzər elanlar