Satılır 2 otaqlı 62 m2 yeni tikili Dərnəgül m.
15.05.2026
Elan nömrəsi: 652522
emlak.az Vasitəçi
36.000 AZN 581 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı.
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(010) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
15.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 652522
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Sahə 62 m2
Mərtəbə 16 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 16 mərtəbə
Otaq sayı 2 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
36.000 AZN ilkin ödəniş.Binəqədi rayonu Cəfər Xandan küçəsi ,7-ci Mikrarayon ,Dərnəgül metrosunun tam çıxışında inşa edilmiş West Town yaşayış kompleksində yeni tikilidə sərfəli şərtlərlə mənzil sahibi olmaq imkanı.Rəsmi iş və Vöen”i olan vətəndaşların nəzərinə 16 mərtəbəli yeni tikili binanın 16-cı mərtəbəsində yerləşən, 62 kv.m, 2 otaq studio , tam təmirli mənzil 4%-li dövlət dəstəkli satmaq öhdəliyi ilə kirayə layihəsi çərçivəsində təqdim olunur. Mənzilin üstünlükləri: Təmir sonrası yaşayış olmayıb Kombi istilik sistemi Geniş və işıqlı otaqlar Rahat və prestijli yaşayış kompleksi Məktəb, bağça, market, dayanacağa yaxın yerləşmə Ödəniş şərtləri: İlkin ödəniş: 36.000 AZN Aylıq ödəniş: 1065 AZN Müddət: 24 il İllik faiz dərəcəsi: 4% Müraciət şərtləri: * Rəsmi gəlir olmalıdır * Kredit tarixçəsi müsbət olmalıdır * Maksimum kredit yaşı: 70 yaş * Müraciət yaşı: 59 yaşadək Yüksək ilkin ödənişsiz, uzunmüddətli və sərfəli şərtlərlə ev sahibi olmaq istəyənlər üçün ideal seçim.Şəkil şərti ,mənzil yenidir. Xidmət haqqı 2000 AZN
Zəng et
Bənzər elanlar