Satılır 3 otaqlı yeni tikili 108 m², 28 May m.
15.05.2026
Elan nömrəsi: 651827
bina.az Vasitəçi
395.000 AZN 3.657 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Nəsimi Kövkəb Səfərəliyeva küçəsi
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(050) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
15.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 651827
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Metro 28 May
Sahə 108 m2
Mərtəbə 12 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 15 mərtəbə
Otaq sayı 3 otaq
Sənəd Digər
Kredit Kreditsiz
ŞƏHƏRİN MƏRKƏZİNDƏ MÖHTƏŞƏM MƏNZİL !!!!!!!! 📍 28 may metrosu və Səməd Vurğun bağına yaxın, yerləşən GALAXY PARK yaşayış kompleksində əla təmirli əşyalı mənzil satılır. 🏢 12/15 mərtəbə 📐 Ümumi sahə: 108 m² 🛏️3 otaqlı ( mənzil 2 otaqdan 3 otağa düzəlib) 🏗️ Təmiri: əla 📃 Sənəd: Müqavilə 🔥 Qaz, su, işıq daimidir 💰 Qiymət: 395 000 AZN 💡 Rahat infrastruktur, sakit və elit ətraf mühit. yaşıllıqlarla əhatə olunmuş geniş həyətyanı sahəsi, 7/24 saat mühafizə sistemi 💼 Xidmət haqqı: Müştəridən 1% 📞 Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiz
Zəng et
Bənzər elanlar