Elan
Satılır, Köhnə tikili binada 2 otaqlı mənzil 50m², Dərnəgül m.
15.05.2026
+20 şəkil
Elan nömrəsi: 651693
ev10.az
Vasitəçi
137.999 AZN
2.760 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı.
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
15.05.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 651693
Sahə
50 m2
Mərtəbə
1 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
5 mərtəbə
Otaq sayı
2 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
🏠 SATILIR – 2 OTAQLI TƏMİRLİ MƏNZİL | Azadlıq metrosunun yaxınlığında 📍 Ünvan: Bakı şəhəri, Azadlıq metrosunun yaxınlığı 🏢 Mərtəbə: 1 / 5 (köhnə tikili – "xruşovka" tipli bina) 📐 Ümumi sahə: 50 m² 🛏 Otaq sayı: 2 otaqlı 💰 Qiymət: 140,000AZN 📄 Sənəd: Çıxarış (Kupça) 🔹 MƏNZİLİN ÜSTÜNLÜKLƏRİ: ✅ Səliqəli, təmiz və yaşayışa hazır vəziyyətdədir ✅ İşıqlı otaqlar, əlverişli planlaşdırma ✅ Təbii parket döşəmə ✅ Quraşdırılmış mətbəx mebeli ✅ Sanitar qovşağı yaxşı vəziyyətdə ✅ Sənədləri qaydasındadı...
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
285.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı mənzil 77m², Xətai m.
Bakı
15.05.2026
ev10.az
182.000 AZN
Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 70 m², 8 Noyabr m.
Bakı. Nəsimi
15.05.2026
bina.az
%
(012) 526-94-94
+994125269494
330.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 105m², Xətai r.
Bakı. Xətai
15.05.2026
ev10.az
235.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 88 m², Həzi Aslanov m.
Bakı. Xətai
15.05.2026
bina.az
%
(070) 877-15-15
225.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı mənzil 60m², Azadlıq m.