Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı mənzil 58m², Elmlər m.
15.05.2026
Elan nömrəsi: 651388
ev10.az Vasitəçi
200.000 AZN 3.448 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı.
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
15.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 651388
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Sahə 58 m2
Mərtəbə 6 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 16 mərtəbə
Otaq sayı 2 otaq
Sənəd Digər
Diqqet Ekskluziv Variant İnsaatcilar metrosu yaninda Yeni tikili binada temirli 2 otaqli menzil satisa cixarildi Binada Qaz Su İsiq Lift Qaraj daimi Sened - Muqavile Qiymet - 200 000 Azn Ofis Haqqi - 1% Faiz !!!
Bənzər elanlar