16 cı mikrorayon
15.05.2026
Elan nömrəsi: 651116
yeniemlak.az Vasitəçi
75.000 AZN 1.596 AZN/m2 Satılır
Təmirsiz
Sumqayıt.
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(055) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
15.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 651116
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Sahə 47 m2
Mərtəbə 17 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 14 mərtəbə
Otaq sayı 2 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
2 otaq yenitkili (47 m²) 75.000 azn 16 cı mikrorayonda yenitikili binada 17/14 cü mərtəbəsində 2 otağa düzəlmə tam təmirli mənzil satılır, bütün kommunallar qaydasındadır, sənəd müqavilədir, 2 lift daimidir. (75.000 azn) 055 784 04 71 070 245 65 95 Faiq
Zəng et
Bənzər elanlar