Abşeron / Saray / Yeni tikili
14.05.2026
+21 şəkil
Elan nömrəsi: 651037
yeniemlak.az
Mülkiyyətçi
184.000 AZN
1.394 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Abşeron Saray Saray yaşayış kompleksi
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(051) *** ** **
(051) 924-77-31
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
14.05.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 651037
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Yeni tikili
Sahə
132 m2
Mərtəbə
9 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
14 mərtəbə
Otaq sayı
4 otaq
Kredit
Kreditsiz
Tam təmirli şəkildə satışa çıxarlıb. Qaz, su,işıq, internet daimidir. Binanın iki lifti var və hər iki liftdə işlək vəziyyətdədir.
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
265.000 AZN
Satılır, Köhnə tikili binada 4 otaqlı mənzil 100m², Bakıxanov q.
Bakı. Sabunçu
15.05.2026
ev10.az
%
194.000 AZN
6 mkr kristal abşeron mtk
Sumqayıt
15.05.2026
yeniemlak.az
%
055-292-99-95
055-292-99-95
92.500 AZN
Mehdiabad gencler seherciyi
Bakı
15.05.2026
yeniemlak.az
%
050-614-90-09
183.000 AZN
Seyid əzim şirvani
Bakı. Xətai
15.05.2026
yeniemlak.az
%
050-871-71-51
777.000 AZN
Səməd vurgun küçəsi
Bakı. Nəsimi
15.05.2026
yeniemlak.az
%
070-359-22-47
051-542-22-47
78.000 AZN
10 cu mikrorayon
Sumqayıt
15.05.2026
yeniemlak.az
%
055-784-04-71
070-245-65-95
190.000 AZN
Sumqayit seh 19 cu mehelle y t 16 12 3 otaga duzelmis studia tipli menzil satilir
Sumqayıt
15.05.2026
yeniemlak.az
%
055-788-94-03
070-888-94-03
70.000 AZN
Qurtuluş 93
Bakı
15.05.2026
yeniemlak.az
%
050-202-72-25
292.000 AZN
Sumqayıt bulvarı
Sumqayıt. Sumqayıt
15.05.2026
yeniemlak.az
%
055-784-04-71
070-245-65-95
260.000 AZN
3 cü mikrorayon
Sumqayıt
15.05.2026
yeniemlak.az
%
055-784-04-71
070-245-65-95
75.000 AZN
16 cı mikrorayon
Sumqayıt
15.05.2026
yeniemlak.az
%
055-784-04-71
070-245-65-95
148.000 AZN
Sumqayıt bulvarı
Sumqayıt. Sumqayıt
15.05.2026
yeniemlak.az
%
055-784-04-71
070-245-65-95
141.000 AZN
Satılır 2 otaqlı 60 m2 köhnə tikili Ayna Sultanova heykəli