Elan
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 82 m², Nərimanov r.
14.05.2026
+10 şəkil
Elan nömrəsi: 650898
bina.az
Vasitəçi
230.000 AZN
2.805 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Nərimanov Azadlıq prospekti
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(012) *** ** **
(012) 526-94-94
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
14.05.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 650898
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Köhnə tikili
Sahə
82 m2
Mərtəbə
6 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
9 mərtəbə
Otaq sayı
3 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
Azadliq prospekti milyonerler mehellesi2 yataq vesalon kupcasi ipatekaya yararlidir Cavidan market 51 sayli natarius neftci bazasi Avropa qapilarina yaxindir
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
6.000 AZN
Satılır / Yeni tikili / Abşeron, Saray
Bakı. Abşeron
14.05.2026
evv.az
%
+994103729667
142.000 AZN
Satılır / Yeni tikili / Abşeron, Masazır
Bakı. Abşeron
14.05.2026
evv.az
%
+994508212480
83.000 AZN
Satılır / Yeni tikili / Abşeron, Qurtuluş 93
Bakı
14.05.2026
evv.az
%
+994508212480
127.000 AZN
Satılır / Yeni tikili / Abşeron, Masazır
Bakı. Abşeron
14.05.2026
evv.az
+994508212480
127.000 AZN
Abşeron / Masazır / Yeni tikili
Bakı. Abşeron
14.05.2026
www.evv.az
%
(050) 821-24-80
450.000 AZN
Bakı / Xətai / Ağ şəhər / Yeni tikili
Bakı. Səbail
14.05.2026
yeniemlak.az
(010) 555-60-55
184.000 AZN
Abşeron / Saray / Yeni tikili
Bakı. Abşeron
14.05.2026
yeniemlak.az
(051) 924-77-31
85.550 AZN
Abşeron / Hökməli / Yeni tikili
Bakı. Abşeron