Qoşa zaprafkanin baku elektroniksin yani
14.05.2026
+18 şəkil
Elan nömrəsi: 650766
yeniemlak.az
Vasitəçi
1.000.000 AZN
1.333 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Binəqədi 8-ci mikrorayon
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(050) *** ** **
050-209-36-06
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
14.05.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 650766
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Həyət evi / Villa, Bağ evi
Sahə
750 m2
Torpaq sahəsi
4.1 sot
Binanın mərtəbə sayı
3 mərtəbə
Otaq sayı
6 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
Binəqədi Rayonu,Varovski , Qoşa Zaprafka,Baku Elektroniks,Qrand marketin yaninda,C.Xəndan kuçəsində 4.1 sot torpaq sahəsində tikili sahəsi 750 kv.m olan 3 mərtəbəli 6 otaqli 2 mətbəxt , 3 sanuzeldən ibarət həyət evi satilir. Evin 1-ci mərtəbəsi podval 250kvm , 2-ci mərtəbəsi 150kvm boyuk zal,1mətbəxt,1 yataq otagi,və sanuzel, 3-cu mərtəbəsi 4 yataq otaqi,1 qonaq otaqi,1 mətbəxt və sanuzeldən ibarətdir,əlavə olaraq həyətdə sanuzeli var. Mənzilin tikilişində mərtəbələr arasi monolit beton, 2 qat daş,beton kalonlarla yuksək keyfiyyətlə inşa edilib.Mənzilin və torpagin sənədləri qaydasindadir,kupçasi var,ipotekaya yararlidir.Real alicilara qiymətdə endirim olunacaq. Firmanin zəhmət haqqi alici tərəfdən 1 faiz təşkil edir..
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
195.000 AZN
Bakı / Həyət evi - Villa
Bakı. Səbail
14.05.2026
tap.az
(055) 203-30-10
1.500 AZN
Bakı / Həyət evi - Villa
Bakı. Səbail
14.05.2026
tap.az
(050) 804-97-96
65.000 AZN
Bakı / Sabunçu / Zabrat qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Sabunçu
14.05.2026
bina.az
(070) 885-75-15
25.000 AZN
Sumqayıt / Həyət evi - Villa
Sumqayıt. Sumqayıt
14.05.2026
tap.az
(050) 567-47-72
1.000 AZN
Bakı / Nəsimi / Həyət evi - Villa
Bakı. Səbail
14.05.2026
tap.az
(055) 386-79-17
550 AZN
Gəncə / Həyət evi - Villa
Gəncə. Gəncə
14.05.2026
tap.az
(050) 870-79-19
500.000 AZN
Bakı / Nəsimi / Həyət evi - Villa
Bakı. Səbail
14.05.2026