Elan
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 55 m², Memar Əcəmi m.
14.05.2026
+2 şəkil
Elan nömrəsi: 649038
bina.az
Vasitəçi
197.000 AZN
3.582 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Nəsimi 2-ci mikrorayon 2-ci mikrorayon qəsəbəsi
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(077) *** ** **
(077) 382-12-12
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
14.05.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 649038
Sahə
55 m2
Mərtəbə
6 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
17 mərtəbə
Otaq sayı
2 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
Memar Ecemide Elit Kontingent olan Erazide Kiristal abseron!!! 2 otaga duzelmis Esyali menzil satilir.Real aliciyla razilasmaq olar Etrafli melumat ucun zeng edin.
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
175.000 AZN
Bakı / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
14.05.2026
emlak.az
%
(051) 746-64-64
250 AZN
Bakı / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
14.05.2026
emlak.az
%
(055) 253-72-72
85.000 AZN
Abşeron / Masazır / Yeni tikili
Bakı. Abşeron
14.05.2026
emlak.az
%
(051) 727-72-82
85.000 AZN
Bakı / Yeni tikili
Bakı. Səbail
14.05.2026
emlak.az
%
(055) 981-91-77
1.000 AZN
Bakı / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
14.05.2026
emlak.az
%
(050) 213-39-91
200.000 AZN
Bakı / Yeni tikili
Bakı. Səbail
14.05.2026
emlak.az
(050) 734-34-84
650 AZN
Bakı / Yeni tikili
Bakı. Səbail
14.05.2026
emlak.az
%
(055) 574-00-01
1.499 AZN
Bakı / Yeni tikili
Bakı. Səbail
14.05.2026
emlak.az
%
(070) 979-79-78
680 AZN
Bakı / Yeni tikili
Bakı. Səbail