Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 70 m², Hövsan q.
14.05.2026
Elan nömrəsi: 649028
bina.az Vasitəçi
145.000 AZN 2.071 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Suraxanı Hövsan Hövsan qəsəbəsi
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(012) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
14.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 649028
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Köhnə tikili
Sahə 70 m2
Mərtəbə 4 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 9 mərtəbə
Otaq sayı 3 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
TƏCİLİ SATILIR – HÖVSANIN MƏRKƏZİNDƏ ƏŞYALI MƏNZİL ​Məkan: Hövsan qəsəbəsinin mərkəzi. Mərtəbə: 9/4 (İdeal mərtəbə). Otaq sayı: Qanuni 2 otaq (3 otağa düzəlmə). Vəziyyəti: İpotekaya yararlıdır. ​Məlumat: Mənzil tam ideal vəziyyətdə, yüksək zövqlə təmir olunub. Ev bütün əşyaları ilə birlikdə satılır. Mərkəzi yerləşməsinə görə bütün iaşə obyektlərinə yaxındır. ​Qiymət: 145 000 AZN Qeyd: Real müştəriyə yerində endirim ediləcək. Ofis haqqı: 1%
Zəng et
Bənzər elanlar