Elan
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 55 m², 28 May m.
13.05.2026
+6 şəkil
Elan nömrəsi: 648066
bina.az
Vasitəçi
230.000 AZN
4.182 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Nərimanov Qarabağ küç.
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(055) *** ** **
(055) 570-67-60
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
13.05.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 648066
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Yeni tikili
Metro
28 May
Sahə
55 m2
Mərtəbə
9 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
14 mərtəbə
Otaq sayı
2 otaq
Sənəd
Digər
Kredit
Kreditsiz
📍Ərazi : Nərimanov 📐 Sahə : 55 kv 🏢 Mərtəbə : 9/14 🛋️Otaq sayı : 2 otaq 🔧Təmir vəziyyəti : əla 💰Qiymət :230,000 Azn
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
98.000 AZN
Sumqayıt
Sumqayıt
13.05.2026
yeniemlak.az
%
055-649-00-11
105.000 AZN
Sumqayıt şəhərinin tam mərkəzi yeri sayılan 5 ci mkr ərazisində yerləşən daş binada mə
Sumqayıt
13.05.2026
yeniemlak.az
%
050-440-93-58
050-620-01-28
050-437-81-70
135.000 AZN
B nuriyev küçəsi 7
Bakı. Nizami
13.05.2026
yeniemlak.az
%
050-725-25-25
055-725-25-25
050-725-25-25
359.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 136 m², Nərimanov r.
Bakı. Nərimanov
13.05.2026
bina.az
%
(055) 570-67-60
188.000 AZN
Bəhruz nuriyev küç
Bakı. Nizami
13.05.2026
yeniemlak.az
%
070-245-94-14
320.000 AZN
Faiq yusifov küçəsi
Bakı. Nərimanov
13.05.2026
yeniemlak.az
%
070-248-04-54
160.000 AZN
Bakı hüseyin cavid pr
Bakı. Yasamal
13.05.2026
yeniemlak.az
%
070-222-07-50
215.000 AZN
Dadaş bünyadzadə
Bakı. Yasamal