Elan
Sumqayıt şəhər 10 mkr kristal
13.05.2026
Elan nömrəsi: 647928
yeniemlak.az
Vasitəçi
62.000 AZN
2.000 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Sumqayıt.
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(055) *** ** **
055-745-53-35
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
13.05.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 647928
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Yeni tikili
Sahə
31 m2
Mərtəbə
16 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
5 mərtəbə
Otaq sayı
1 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
Sumqayıt şəhər təmirli yeni tikilidir. qiymetde endirim olacaq rahatlıqla əlaqə saxlayın.
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
230.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 55 m², 28 May m.
Bakı. Nərimanov
13.05.2026
bina.az
(055) 570-67-60
153.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 70 m², İnşaatçılar m.
Bakı. Yasamal
13.05.2026
bina.az
%
(050) 209-36-79
366.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 116 m², Gənclik m.
Bakı. Nərimanov
13.05.2026
bina.az
%
(055) 570-67-60
220.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 106m², İnşaatçılar m.
Bakı
13.05.2026
ev10.az
%
175.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 55 m², Memar Əcəmi m.
Bakı. Binəqədi
13.05.2026
bina.az
%
(012) 526-94-94
+994125269494
640.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 145m², Xətai m.
Bakı
13.05.2026
ev10.az
%
255.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 75 m², Nərimanov r.
Bakı. Nərimanov
13.05.2026
bina.az
(055) 570-67-60
152.000 AZN
Satılır / Yeni tikili / Bakı, Nizami, 8-ci kilometr
Bakı
13.05.2026
evv.az
%
+994102656727
265.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 82 m², 28 May m.
Bakı. Nəsimi
13.05.2026
bina.az
(012) 526-94-94
+994125269494
37.000 AZN
Satılır / Yeni tikili / Bakı, Binəqədi, 7-ci mikrorayon
Bakı. Binəqədi
13.05.2026
evv.az
%
+994102256525
600 AZN
Kirayə / Yeni tikili / Bakı, Nəsimi, 4-cü mikrorayon
Bakı
13.05.2026
evv.az
+994557095559
179.000 AZN
Satılır / Yeni tikili / Bakı, Yasamal, Yeni Yasamal qəs.