Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 58 m², Əhmədli m.
13.05.2026
Elan nömrəsi: 647313
bina.az Vasitəçi
160.000 AZN 2.759 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Xətai Əhmədli Telnov küç.
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(051) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
13.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 647313
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Köhnə tikili
Metro Əhmədli
Sahə 58 m2
Mərtəbə 3 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 9 mərtəbə
Otaq sayı 2 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Əhmədli Telnov kücəsində Diyaqnoz Tip Mərkəzinin düz yanında 9/3 2 otaq orta blok satılır Bina Leninqrad lahiyəsidir Evin son Qiyməti 160000 Azn Təşkil Edir Ofis haqqı 1 Fayiz Təşkil Edir
Zəng et
Bənzər elanlar