Ismayıl hidayətzadə küç
13.05.2026
+8 şəkil
Elan nömrəsi: 647126
yeniemlak.az
Vasitəçi
270.000 AZN
2.547 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Nərimanov
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(050) *** ** **
050-209-37-79
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
13.05.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 647126
Sahə
106 m2
Mərtəbə
9 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
6 mərtəbə
Otaq sayı
4 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
İPOTEKAYA YARARLI LENİNQRAD LAYİHƏSİ. MONTİNDƏ 57 SAYLI MƏKTƏBƏ YAXIN. 9 mərtəbəli binanın 6-ci mərtəbəsində, qanuni 4 otaqlı mənzil satılır. Blok ortadır, mənzil yelçəkəndir. İstilik sistemi mərkəzidir. Döşəmə parketdir. Su, qaz, işıq daimidir. XİDMƏT HAQQI: 1%. ПОДХОДИТ ПОД ИПОТЕКУ. ЛЕНИНГРАДСКИЙ ПРОЕКТ. На МОНТИНО. Недалеко от ШКОЛЫ №57 На 6-м этаже 9-и этажного здания, продается, законная, 4-х комнатная квартира. Блок средний, квартира проветриваемая. Отопительная система центральная. Пол, паркет. Вода, газ, свет постоянно. ОПЛАТА УСЛУГ: 1%.
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
85.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 54 m², Masazır q.
Bakı. Abşeron
13.05.2026
bina.az
%
(050) 202-72-25
290.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 134m², Nəsimi m.
Bakı
13.05.2026
ev10.az
%
370.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 160 m², Şah İsmayıl Xətai m.
Bakı. Xətai
13.05.2026
bina.az
%
(070) 222-97-28
93.000 AZN
Satılır / Yeni tikili / Bakı, Binəqədi, 7-ci mikrorayon
Bakı. Binəqədi
13.05.2026
evv.az
%
+994102656727
145.000 AZN
Satılır / Yeni tikili / Abşeron, Gənclər şəhərciyi
Bakı
13.05.2026
evv.az
%
+994508212480
450 AZN
Kirayə / Yeni tikili / Xırdalan
Xırdalan
13.05.2026
evv.az
+994512324701
150 AZN
Kirayə / Köhnə tikili / Bakı, Nərimanov, Montin qəs.
Bakı
13.05.2026
evv.az
+994509896876
32.000 AZN
Satılır / Yeni tikili / Abşeron, Saray
Bakı. Abşeron