Elan
Sumqayıt / 36-cı məhəllə / Köhnə tikili
13.05.2026
+6 şəkil
Elan nömrəsi: 646779
yeniemlak.az
Mülkiyyətçi
69.000 AZN
2.226 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Sumqayıt. Sumqayıt 36 məhəllə 3mkr.üzbəüz avtovağzalın yanı,künc deyil
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
(070) 808-44-76
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
13.05.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 646779
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Köhnə tikili
Sahə
31 m2
Mərtəbə
5 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
5 mərtəbə
Otaq sayı
1 otaq
Kredit
Kreditsiz
36 məh.yol kənarı,orta blok,təzə təmirdən çıxıb təzə mətbəx mebeli,əşyalı əmlak sahibi tərəfindən satılır.Təmirdən sonra yaşayış olmayıb
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
470.000 AZN
Mirəli qaşqay küc
Bakı. Nəsimi
13.05.2026
yeniemlak.az
%
050-209-36-75
115.000 AZN
Tofiq məmmədov küc
Bakı. Səbail
13.05.2026
yeniemlak.az
%
050-209-37-71
147.000 AZN
M xiyabani
Bakı. Yasamal
13.05.2026
yeniemlak.az
%
051-270-33-50
380.000 AZN
Ə əliyev küc
Bakı. Nərimanov
13.05.2026
yeniemlak.az
%
050-209-36-75
400.000 AZN
Nəsibbəy yusifbəyli küc
Bakı. Nəsimi
13.05.2026
yeniemlak.az
%
050-209-36-75
169.000 AZN
Park yasamal krisdal apseron
Bakı. Yasamal
13.05.2026
yeniemlak.az
%
070-833-55-09
189.000 AZN
Heydər əliyev prospekti
Bakı. Nərimanov
13.05.2026
yeniemlak.az
%
050-318-28-07
138.000 AZN
Yeni bakı
Masallı. Masallı
13.05.2026
yeniemlak.az
%
070-636-37-57
480.000 AZN
Nizami küçəsi
Bakı. Nəsimi
13.05.2026
yeniemlak.az
%
050-209-37-70
270.000 AZN
Neftçilər nazlı saray restoran podium mollun yanı
Bakı. Nizami
13.05.2026
yeniemlak.az
%
055-420-57-98
070-521-21-11
055-785-43-01
260.000 AZN
Məhəmməd xiyabani
Bakı. Yasamal
13.05.2026
yeniemlak.az
%
050-209-37-39
205.000 AZN
Əhmədli metro
Bakı. Xətai
13.05.2026
yeniemlak.az
%
077-568-00-12
128.000 AZN
Sarayevo küç
Bakı. Xətai
13.05.2026
yeniemlak.az
%
010-260-70-82
71.500 AZN
3mkr
Sumqayıt
13.05.2026
yeniemlak.az
%
050-511-32-76
055-328-88-93