Elan
Xırdalan mərkəzə çox yaxın 3 saylı məktəb yanı
07.05.2026
+3 şəkil
Elan nömrəsi: 640717
yeniemlak.az
Vasitəçi
64.000 AZN
1.524 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Xırdalan.
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
070-804-00-83
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
07.05.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 640717
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Yeni tikili
Sahə
42 m2
Mərtəbə
7 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
7 mərtəbə
Otaq sayı
2 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
Alıb dərhal 400 azn kirayə verə bilərsiz çox gözəl tam təmirli evdir panoramasi gozəldi kupçalı qanuni mərtəbə lift sona qədər qalxır
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
820.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 6 otaqlı mənzil 270m², Q.Qarayev m.
Bakı
09.05.2026
ev10.az
125.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 85m², Xırdalan
Xırdalan. Xırdalan
09.05.2026
ev10.az
350 AZN
Bakı / Sabunçu / Bakıxanov qəs. / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
09.05.2026
yeniemlak.az
(055) 220-81-01
480 AZN
Sumqayıt / Sumqayıt şəh. / Yeni tikili
Sumqayıt. Sumqayıt
09.05.2026
yeniemlak.az
(051) 244-39-88
120.000 AZN
Bakı / Qaradağ / Lökbatan qəs. / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
09.05.2026
www.evv.az
(055) 828-55-11
127.000 AZN
Bakı / Binəqədi / Biləcəri qəs. / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
09.05.2026
bina.az
%
(055) 708-05-98
420 AZN
Bakı / Suraxanı / Hövsan qəs. / Yeni tikili
Bakı. Səbail
09.05.2026
yeniemlak.az
(055) 802-83-10
140.000 AZN
Bakı / Səbail / Sahil qəs. / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
09.05.2026
bina.az
%
(055) 580-99-35
285.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 105m², İnşaatçılar m.
Bakı
09.05.2026
ev10.az
%
285.000 AZN
Satılır 3 otaqlı 145 m2 yeni tikili Yasamal r.
Bakı
09.05.2026
emlak.az
%
(070) 222-07-50
210.000 AZN
Satılır 2 otaqlı 89 m2 yeni tikili Xalqlar Dostluğu m.
Bakı
09.05.2026
emlak.az
%
(070) 222-48-25
175.000 AZN
Satılır 3 otaqlı 75 m2 köhnə tikili Xalqlar Dostluğu m.