Sumqayit şəhəri 9 cu mikrorayon
29.04.2026
Elan nömrəsi: 620518
yeniemlak.az Vasitəçi
172.000 AZN 1.564 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Sumqayıt.
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(055) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
29.04.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 620518
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Köhnə tikili
Sahə 110 m2
Mərtəbə 5 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 1 mərtəbə
Otaq sayı 5 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Sumqayıt Şəhəri, 9-cu mkr., 5/1-ci mertebesi 5 otaqlı mənzil satılır. Ucuz Marketin yanında yerləşir. Tam Təmirlidi. Əşyalı da satila bilər. Qiymət 172000 AZN.
Zəng et
Bənzər elanlar