Satılır 3 otaqlı yeni tikili 77.7 m², 20 Yanvar m.
29.04.2026
Elan nömrəsi: 620269
bina.az Vasitəçi
215.000 AZN 2.767 AZN/m2 Satılır
Təmirsiz
Bakı. Yasamal Abbas Mirzə Şərifzadə küç.
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(051) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
29.04.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 620269
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Metro 20 Yanvar
Sahə 77.7 m2
Mərtəbə 4 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 16 mərtəbə
Otaq sayı 3 otaq
Sənəd Digər
Kredit Kreditsiz
TƏCİLİ SATİLİR! 20 yanvar metrosuna yaxın Mənzil Avant Groupda yerləşir,təmirin 70 faizi görülüb ,binada 3 lift var,iyul-avqust aylarına təhvil veriləcək.Mənzilin sanitar qovşagında sement qum məhlulundan 50mm qalınlıgında hamarlıyıcı vurulub maililik verilib,döşəmənin iki kompenentli hidroizolyasiyası vurulub.Döşəmədə yerdenisitmə sistemi qurulub,laqalar üzərində döşəmə örtüyü qurulub,daxili divar səthlərinə alçı suvaq,astar və üzlük vurulub.Tavana alçipan vurulub,astar və üzlüyü çəkilib.Santexnik və ekektrik işləri görülüb.YELÇƏKƏN mənzildir. QİYMƏT 215.000 AZN. Bina əlverişli yerdə yerləşir baxçası,ətrafında mağaza aptek və lazımı bütün obyektlər var. Qeyd : 1 % OFİS haqqı
Zəng et
Bənzər elanlar