Satılır 2 otaqlı yeni tikili 56 m², 28 May m.
28.04.2026
Elan nömrəsi: 616846
bina.az Vasitəçi
245.000 AZN 4.375 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Nəsimi Qarabağ küçəsi
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(050) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
28.04.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 616846
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Metro 28 May
Sahə 56 m2
Mərtəbə 16 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 18 mərtəbə
Otaq sayı 2 otaq
Sənəd Digər
Kredit Kreditsiz
Diqqet Ekskluziv Variant !!! 🎉S A T I L I R 📍Nərimanov r-nu Qarabağ küç. Təhsil Naz. arxası 🔹18/16| 1/2 düzəlmə | 56.2 kvm. 📄Müqavilə 💰245.000 AZN (əşya+texnika) 28 May metrosu ve Serq Bazari yaxinligi Yeni tikili Premium Rezidens de Yeni Temirden cixmis Yaxsi temirli 2 otaqli menzil Satisa Cixarildi Binada Qaz Su İsiq Lift Qaraj daimi !!! Sened - Muqavile !!! Qiymet - 245 000 Azn !!! Ofis Haqqi - 1% Faiz !!!
Zəng et
Bənzər elanlar