Sumqayıt şəhəri 6cı mrn
26.04.2026
Elan nömrəsi: 613401
yeniemlak.az Vasitəçi
175.000 AZN 2.431 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Sumqayıt.
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
26.04.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 613401
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Sahə 72 m2
Mərtəbə 14 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 3 mərtəbə
Otaq sayı 3 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Sumqayıt şəhəri 6cı mrn 14 mərtəbəli binanın 2ci mərtəbəsi qanunu 2 otaq 3 otağa yığıllb tam təmirli əşyalı satıllr 175000azn ofisimiz yerləşir 3cü mrn 4 sayll notariat ofisinin qarşısında Güvən Əmlak
Zəng et
Bənzər elanlar