Afiyəddin cəlilov küç
25.04.2026
Elan nömrəsi: 612094
yeniemlak.az Vasitəçi
1.400.000 AZN 5.589 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Xətai
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
25.04.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 612094
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Sahə 250.5 m2
Mərtəbə 22 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 6 mərtəbə
Otaq sayı 4 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Lüks Təklif – Azur Megafun Residence Şəhərin prestijli layihələrindən biri olan Azur Megafun Residence Mənzil haqqında: 4 otaqlı, ideal və geniş planlama Zövqlü dizayner təmiri – yüksək keyfiyyət və modern üslub Rahat və komfortlu yaşayış üçün tam uyğun Üstünlüklər: Dənizə möhtəşəm panorama Prestijli və rahat yaşayış mühiti İnkişaf etmiş infrastruktur və ətraf xidmətlər Qiymət: 1 400 000 AZN Şəhərin ən seçilən komplekslərindən birində, lüks və rahat həyat fürsəti! Əlaqə saxlayın və mənzili canlı görün!
Zəng et
Bənzər elanlar