H əliyev prospekti
25.04.2026
Elan nömrəsi: 611007
yeniemlak.az Vasitəçi
200.000 AZN 1.852 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Xırdalan.
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(077) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
25.04.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 611007
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Sahə 108 m2
Mərtəbə 17 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 2 mərtəbə
Otaq sayı 3 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Xırdalanda mərkəzdə super və baha təmirli sahəsi 108 m2 17 mərtəbəli binanın 2-ci mərtəbəsində qanuni 3 otaqlı mənzil yeni yaşayış kompleksində 200000 azn qiymətinə satılır.Kupcaldır və alqı satqı notarial qaydada aparılır.Binanın yerüstü və yeraltl avtodayanacağı,uşaq əyləncə meydanı,müxtəlif iaçə xidməti göstərən obyektləri,daimi mühafizə və müşühidə sistemi və s.var. Əlavə məlumat üçün müraciət edə bilərsiniz.Digər mənzillər də var.
Zəng et
Bənzər elanlar