Elan
Y yasamal m xiyabani 26
24.04.2026
+5 şəkil
Elan nömrəsi: 609015
yeniemlak.az
Vasitəçi
145.000 AZN
2.458 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Yasamal Yeni Yasamal
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(050) *** ** **
050-209-37-38
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
24.04.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 609015
Sahə
59 m2
Mərtəbə
16 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
5 mərtəbə
Otaq sayı
2 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
Y/Yasamalda qismet sadliq sarayina,parka yaxin 16 mertebeli binanin 5-ci mertebesinde 59 kv 1 otaqdan 2 otaga duzeldilmis yaxsi temirli menzil satilir.Menzilin suyu,isigi,qazi 24 saat fasilesiz verilir.Bina dayanacaga,ticaret obyektlerine cox yaxin mesafededir.Binanin yeralti avtoparki 24 saat muhafizesi var.
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
135.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 58 m², Bakıxanov q.
Bakı. Sabunçu
13.05.2026
bina.az
%
(012) 526-94-94
+994125269494
85.000 AZN
Sumqayıt / Köhnə tikili
Sumqayıt. Sumqayıt
13.05.2026
bina.az
(070) 739-51-35
560.000 AZN
Bakı / Xətai / Ağ şəhər / Yeni tikili
Bakı. Səbail
13.05.2026
bina.az
(070) 222-51-12
450 AZN
Bakı / Yasamal / Yasamal qəs. / Köhnə tikili
Bakı. Yasamal
13.05.2026
bina.az
(050) 384-51-84
268.000 AZN
Bakı / Yasamal / Yasamal qəs. / Yeni tikili
Bakı. Yasamal
13.05.2026
bina.az
(051) 504-83-89
1.499 AZN
Bakı / Xətai / Ağ şəhər / Yeni tikili
Bakı. Səbail
13.05.2026
bina.az
(070) 979-79-78
168.000 AZN
Abşeron / Nizami / Köhnə tikili
Bakı. Abşeron
13.05.2026
bina.az
(051) 596-70-71
600 AZN
Bakı / Yasamal / Yeni Yasamal qəs. / Yeni tikili
Bakı. Yasamal
13.05.2026
bina.az
(050) 756-26-18
900 AZN
Bakı / Binəqədi / 7-ci mikrorayon / Yeni tikili
Bakı. Binəqədi
13.05.2026
yeniemlak.az
(050) 352-50-99
1.000 AZN
Bakı / Yasamal / Yasamal qəs. / Köhnə tikili
Bakı. Yasamal
13.05.2026
bina.az
(050) 213-39-91