Elan
Satılır 2 otaqlı 42 m2 köhnə tikili 3 mkr
24.04.2026
+14 şəkil
Elan nömrəsi: 608603
emlak.az
Vasitəçi
120.000 AZN
2.857 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı.
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(077) *** ** **
(077) 568-00-98
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
24.04.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 608603
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Köhnə tikili
Sahə
42 m2
Mərtəbə
5 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
5 mərtəbə
Otaq sayı
2 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
Ecemide 3 mkr bazarina yaxin Koperativ Bina Ali Mustafayev 41 (Şehidin binasi ) adlanan yerde Ev satilir .Ev 5 mertebeli binanin 5 ci mertebesidir.1 otagin 2 otaga duzelmesidir.Peredelka olan otaga taxt yataq yerlesib.Teze remont olunub.Quru gunes isigi dusen havali evdir.Soyuducu Televizor ve Paltaryuyandan - basqa -butun gorduyunuz ne esya varsa hamisi birlikde satilir .Qapisinda tehlukesizlik kamerasida var.Qaz su isiq daimidir.Bina temiz Sessiz yerde yerlesir.Yaxinliqda mekteb avtobus dayanacagi fitnes merkezi marketler var.Alqi satqi gunu evin açari tehvil verilecekr.Real alicilar elaqe saxlasin.Endirim olacaq .Kupcasi var. ofis haqqi 1%
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
192.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 75 m², Elmlər Akademiyası m.
Bakı. Yasamal
14.05.2026
bina.az
%
(055) 322-32-13
125.000 AZN
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 70 m², Sumqayıt
Bakı. Xətai
14.05.2026
bina.az
%
(070) 206-75-44
188.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 80 m², Ulduz m.