Elan
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 100 m², Yasamal r.
24.04.2026
+2 şəkil
Elan nömrəsi: 607117
bina.az
Vasitəçi
258.000 AZN
2.580 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Yasamal Mikayıl Müşviq küç
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(055) *** ** **
(055) 255-67-67
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
24.04.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 607117
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Köhnə tikili
Sahə
100 m2
Mərtəbə
3 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
5 mərtəbə
Otaq sayı
3 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
20 nomreli mektebe yaxln Leninqrad la. das binada orta blok yelceken artlrmall ipotekaya yararll menzil satlllr.Elave melumat ucun elaqe saxlayin.Xidmet haqql allcl terefden 1 faiz odenecek.
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
228.000 AZN
Sumqayit bulvari
Sumqayıt. Sumqayıt
14.05.2026
yeniemlak.az
%
055-345-84-48
157.000 AZN
Gəncə prospekti
Bakı. Xətai
14.05.2026
yeniemlak.az
%
055-517-33-25
050-686-33-25
115.000 AZN
Massiv d
Bakı. Suraxanı
14.05.2026
yeniemlak.az
%
055-697-77-17
31.500 AZN
Abşeron rayonu saray mtk
Bakı
14.05.2026
yeniemlak.az
%
070-816-60-66
242.000 AZN
Bakixanov qesebesi
Bakı. Sabunçu
14.05.2026
yeniemlak.az
%
051-491-02-02
055-528-40-20
114.000 AZN
Inqlab ismayılov küçesi
Bakı. Xətai
14.05.2026
yeniemlak.az
%
055-801-01-01
055-399-99-11
012-579-92-66
26.500 AZN
Abşeron rayonu saray mtk
Bakı
14.05.2026
yeniemlak.az
%
070-816-60-66
100.000 AZN
Sumqayit şeher 1 ci mikrorayon
Sumqayıt
14.05.2026
yeniemlak.az