Atatürk prospekti
23.04.2026
+4 şəkil
Elan nömrəsi: 605984
yeniemlak.az
Vasitəçi
150.000 AZN
2.679 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Binəqədi 8-ci mikrorayon
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
070-568-00-79
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
23.04.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 605984
Sahə
56 m2
Mərtəbə
5 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
5 mərtəbə
Otaq sayı
3 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
KUPÇALI !!! Ayna Sultanovada Fərid Palac ilə üzbə üzdə 5 mərtəbəli Xruşovka proyektli binada qanuni 2 otaqdan 3 otağa düzəlmə, təmirli mənzil satılır! Ətrafda hər növ iaşə obyektləri mövcuddur Qaz, su, işıq daimidir Ofis haqqı 1%
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
990 AZN
Bakı / Xətai / Yeni tikili
Bakı. Səbail
14.05.2026
bina.az
(055) 910-12-00
200.000 AZN
Bakı / Xətai / Əhmədli / Yeni tikili
Bakı. Səbail
14.05.2026
bina.az
%
(010) 228-02-01
86.000 AZN
Xırdalan / Yeni tikili
Xırdalan. Xırdalan
14.05.2026
bina.az
(055) 717-15-45
102.000 AZN
Sumqayıt / Köhnə tikili
Sumqayıt. Sumqayıt
14.05.2026
bina.az
(050) 393-87-39
1.500 AZN
Sumqayıt / 1-ci mikrorayon / Köhnə tikili
Bakı. Nəsimi
14.05.2026
bina.az
(055) 433-10-33
500.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 148m², 8 Noyabr m.
Bakı
14.05.2026
ev10.az
%
300.000 AZN
Satılır / Yeni tikili / Bakı, Sabunçu, Bakıxanov qəs.
Bakı. Sabunçu
14.05.2026
evv.az
+994504523435
79.000 AZN
Satılır / Yeni tikili / Xırdalan
Xırdalan
14.05.2026
evv.az
%
+994512709275
80.000 AZN
Abşeron / Masazır / Yeni tikili
Bakı. Abşeron
14.05.2026
bina.az
(055) 867-68-86
749.000 AZN
Bakı / Yasamal / Yasamal qəs. / Yeni tikili
Bakı. Yasamal
14.05.2026
bina.az
(050) 302-18-59
260.000 AZN
Bakı / Xətai / Əhmədli / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
14.05.2026
bina.az
(055) 787-75-75
99.000 AZN
Abşeron / Masazır / Yeni tikili
Bakı. Abşeron