H eliyev prospekti
22.04.2026
+4 şəkil
Elan nömrəsi: 603131
yeniemlak.az
Vasitəçi
100.000 AZN
1.786 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Xırdalan.
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
070-680-44-64
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
22.04.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 603131
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Yeni tikili
Sahə
56 m2
Mərtəbə
14 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
1 mərtəbə
Otaq sayı
2 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
Salam,Xirdalanda icraya 1 sayli mektebe suret qatarina cox yaxin kompleksde ewyali ipotekaya yararli menzili satiwa teqdim edirik,ofisin xidmet haqqi 1%
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
265.000 AZN
Xaliqlar
Bakı. Nizami
15.05.2026
yeniemlak.az
%
050-396-90-92
055-757-19-82
070-924-23-13
65.000 AZN
Fevvareler meydanina 5 deqiqelik mesafede yari zirzemi esyasiz obyekt arendaya verilir temirli seli
Bakı. Nəsimi
15.05.2026
yeniemlak.az
%
050-209-37-44
765.000 AZN
Üzeyir hacıbəli küç
Bakı. Səbail
15.05.2026
yeniemlak.az
%
050-209-36-30
50.000 AZN
Masazır
Masallı. Masallı
15.05.2026
yeniemlak.az
%
050-202-72-25
460.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 165m², N.Nərimanov m.
Bakı
15.05.2026
ev10.az
%
187.000 AZN
Пр строителей
Bakı. Yasamal
15.05.2026
yeniemlak.az
%
055-515-27-67
010-515-27-67
108.500 AZN
Sumqayit seheri
Sumqayıt
15.05.2026
yeniemlak.az
%
055-560-97-97
136.900 AZN
Abbas fətəliyev küç
Bakı. Suraxanı
15.05.2026
yeniemlak.az
%
070-222-81-30
251.000 AZN
Özbəkistan küç
Bakı. Nizami
15.05.2026
yeniemlak.az
%
070-222-81-30
257.000 AZN
Məhəmməd hadi küçəsi
Bakı. Xətai
15.05.2026
yeniemlak.az
%
070-222-81-30
931.500 AZN
Üzeyir hacıbəli küç
Bakı. Səbail
15.05.2026
yeniemlak.az
%
050-209-36-30
150.000 AZN
Mehdi abbasov küçəsi 25
Bakı. Nizami
15.05.2026
yeniemlak.az
%
070-349-17-07
138.000 AZN
Yeni günəşli d massivi
Bakı. Suraxanı
15.05.2026