Elan
Sumqayit seheri 8 ci mikrayon
22.04.2026
+18 şəkil
Elan nömrəsi: 602770
yeniemlak.az
Vasitəçi
85.000 AZN
1.809 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Sumqayıt.
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
070-555-85-87
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
22.04.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 602770
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Köhnə tikili
Sahə
47 m2
Mərtəbə
5 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
3 mərtəbə
Otaq sayı
2 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
vasiteci haqqi 1.5 % faiz teskil edir sumqayit seheri 8 ci mikrayon das bina 5/3.2 otaqli temirli ESYALI kunc ev satilir qiymet 85.000 azn reyal alicilara endirim olacaq vasiteci haqqi 1.5 % faiz teskil edir
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
845.000 AZN
Nazim hacıyev küç
Bakı. Nərimanov
15.05.2026
yeniemlak.az
%
070-555-14-42
230.000 AZN
Akim abbas k
Bakı. Yasamal
15.05.2026
yeniemlak.az
%
051-280-18-48
125.000 AZN
76 cı məhəllə
Sumqayıt
15.05.2026
yeniemlak.az
%
070-287-53-14
055-887-53-14
150.000 AZN
Razin asan xidmətin yanında
Bakı. Sabunçu
15.05.2026
yeniemlak.az
%
055-222-38-87
290.000 AZN
Abbasqulu abbaszadə küç
Bakı. Səbail
15.05.2026
yeniemlak.az
%
070-222-96-75
119.000 AZN
Binəqədi şossesi
Bakı. Binəqədi
15.05.2026
yeniemlak.az
%
070-222-56-44
228.000 AZN
City garden nərimanov yaşayış kompleksi
Bakı. Nərimanov
15.05.2026
yeniemlak.az
%
077-444-87-80
88.000 AZN
Mehdi hüseyin küçəsi
Xırdalan
15.05.2026
yeniemlak.az
%
055-313-41-17
345.000 AZN
Möhsün sənani küç
Bakı. Nəsimi
15.05.2026
yeniemlak.az
%
070-222-96-75
235.000 AZN
Nərimanov m
Bakı. Nərimanov
15.05.2026
yeniemlak.az
%
050-636-72-28
244.000 AZN
Atatürk pr
Bakı. Nərimanov
15.05.2026
yeniemlak.az
%
070-222-73-90
65.000 AZN
Sumqayıt akasya park
Sumqayıt. Sumqayıt
15.05.2026
yeniemlak.az
%
055-606-66-62
070-661-39-14
120.000 AZN
Sumqayıt akasya park
Sumqayıt. Sumqayıt
15.05.2026
yeniemlak.az