10 mikrorayon
22.04.2026
Elan nömrəsi: 602496
yeniemlak.az Vasitəçi
135.000 AZN 1.875 AZN/m2 Satılır
Təmirsiz
Sumqayıt.
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
22.04.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 602496
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Köhnə tikili
Sahə 72 m2
Mərtəbə 5 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 4 mərtəbə
Otaq sayı 3 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Sumqayıt 10-cu mikrorayonda 5 mərtəbəli binanın 4-cü mərtəbəsində yerləşən 3 otaqlı, 72 kv.m sahəsi olan Leninqrad layihəli mənzil satılır. Mənzil orta təmirlidir. Kombi sistemi, kondisioner və mətbəx mebeli mövcuddur. 3 balkonu var. Hamam və tualet tam təmirlidir, duş kabini quraşdırılıb. Orta blokda yerləşir. Binanın həyətində maşın saxlamaq üçün zəncirlə ayrılmış ərazi mövcuddur. Sakit və əlverişli ərazidədir. Qiymət 135 000 AZN. Ofis haqqi 1%
Zəng et
Bənzər elanlar