Elan
Satılır, Köhnə tikili binada 1 otaqlı mənzil 32m², Elmlər m.
22.04.2026
+20 şəkil
Elan nömrəsi: 601999
ev10.az
Vasitəçi
118.000 AZN
3.688 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı.
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
22.04.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 601999
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Köhnə tikili
Sahə
32 m2
Mərtəbə
3 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
5 mərtəbə
Otaq sayı
1 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
Tecili,Tecili,2 Gune Satilmalidi,Elimler Metrosuna ve inwaatcilar Metrosuna yaxin,Musabekov parkinin yaninda,Nazim hikmet kucesinde 5 mertebeli binanin 3 cu mertebesinde,umumi sahesi 32 kvm olan,1 otaqli tam temirli mtam ewyali menzil tecili olaraq satiwa cixarilib.Menzilde qaz su,iwiq,daimidi,menzilde yawayiw ucun hercur werait var.Menzil tecili satilir real aliciya yenede endirim ede bilere,.Menzil tam ewyali satilir.
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
360.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 110 m², Şah İsmayıl Xətai m.
Bakı. Xətai
15.05.2026
bina.az
%
(070) 272-70-02
295.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 110m², İnşaatçılar m.
Bakı
15.05.2026
ev10.az
%
1.150 AZN
Bakı / Nəsimi / Yeni tikili
Bakı. Səbail
15.05.2026
bina.az
(050) 398-16-98
145.000 AZN
Xırdalan / Köhnə tikili
Xırdalan. Xırdalan
15.05.2026
bina.az
(051) 742-75-50
380 AZN
Bakı / Yeni tikili
Bakı. Səbail
15.05.2026
lalafo.az
(077) 334-04-61
380 AZN
Bakı / Yeni tikili
Bakı. Səbail
15.05.2026
lalafo.az
(077) 365-76-84