Badamdar
21.04.2026
Elan nömrəsi: 600152
yeniemlak.az Vasitəçi
500.000 AZN 980 AZN/m2 Satılır
Təmirsiz
Bakı. Səbail
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(050) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
21.04.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 600152
Haqqında məlumat
Obyektin növü Həyət evi / Villa, Bağ evi
Sahə 510 m2
Torpaq sahəsi 3.5 sot
Binanın mərtəbə sayı 3 mərtəbə
Otaq sayı 6 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
? Ünvan: Badamdar qesebesi 1 massiv ? Villa : 3 mertebe ? Sahə: 510 m² ? Sot : 3.5 ? Otaq sayı:6 ? Sənəd: Çıxarış ? Qiymət: 500,000 AZN ? Xidmət haqqı: Müştəridən 1% ✨ Üstünlüklər: • Rahat və işıqlı otaqlar
Zəng et
Bənzər elanlar