Elan
Satılır, Köhnə tikili binada 2 otaqlı mənzil 60m², Xətai m.
18.04.2026
+20 şəkil
Elan nömrəsi: 592697
ev10.az
Vasitəçi
290.000 AZN
4.833 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı.
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
18.04.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 592697
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Köhnə tikili
Sahə
60 m2
Mərtəbə
2 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
3 mərtəbə
Otaq sayı
2 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
Salam.tam merkezde malakan bagina cixir.ozune mexsus girisi var
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
365.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 103 m², Nəsimi r.
Bakı. Nəsimi
16.05.2026
bina.az
%
(070) 222-75-53
365.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 125 m², Şah İsmayıl Xətai m.
Bakı. Xətai
16.05.2026
bina.az
%
(070) 222-86-38
360.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 135 m², İnşaatçılar m.
Bakı. Yasamal
16.05.2026
bina.az
%
(050) 281-70-51
420.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 121 m², Nərimanov r.
Bakı. Nərimanov
16.05.2026
bina.az
%
(070) 222-75-53
250.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 60 m², Nizami m.
Bakı. Yasamal
16.05.2026
bina.az
(070) 568-00-93
170.000 AZN
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 132 m², Masazır q.
Bakı. Abşeron
16.05.2026
bina.az
%
(070) 308-88-78
214.000 AZN
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 85 m², Əhmədli m.
Bakı. Xətai
16.05.2026
bina.az
%
(070) 222-47-73
279.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 66 m², 28 May m.
Bakı. Nəsimi
16.05.2026
bina.az
%
(050) 209-37-70
218.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 96 m², Həzi Aslanov m.