Hovsan qəs
18.04.2026
Elan nömrəsi: 592170
yeniemlak.az Vasitəçi
122.000 AZN 16.944 AZN/m2 Satılır
Təmirsiz
Bakı. Suraxanı
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
18.04.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 592170
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Köhnə tikili
Sahə 7.2 m2
Mərtəbə 6 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 9 mərtəbə
Otaq sayı 3 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Suraxani Ray Hovsan Qesebesi Suseli Bazarin Arxasindaki Bina Araz Marketin UzBoyuz 9 Mertebeli Binanin 6 Ci Mertebesinde tam idiyal Temirli 3 Otaq Menzilmiz Satisda 72 Kv Qaz Su isiq Tel internet Dayimi Qiymet 122000 Azn
Zəng et
Bənzər elanlar