Neriman nerimanov metrosu
18.04.2026
+3 şəkil
Elan nömrəsi: 591753
yeniemlak.az
Vasitəçi
135.000 AZN
2.813 AZN/m2
Satılır
Təmirsiz
Bakı. Nərimanov
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(050) *** ** **
050-209-36-44
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
18.04.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 591753
Sahə
48 m2
Mərtəbə
5 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
2 mərtəbə
Otaq sayı
2 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
Neriman Nerimanov metrosu MONTİN Ressamliq Akademiyasinin Terreqi ve Ekaligiya Liseyinin yani 2 otaqli qanuni 2 otaqli menzil 135000 AZN eshyalari ile birlikde satilir Senedi kupca etrafli melumat ucun zeng vura bilersiniz Alici terefinden shirketin xidmet haqqi 1 faiz teshkil edir Bu erazide bu qiymete menzil yoxdur menzili haqm yashanaq hemde alib icareye vermek ucun ideal teklifdir
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
660.000 AZN
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 210 m², Yasamal r.
Bakı. Yasamal
16.05.2026
bina.az
%
(050) 702-75-25
495.000 AZN
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 210 m², Nəsimi r.
Bakı. Nəsimi
16.05.2026
bina.az
%
(050) 702-75-25
560.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 120 m², Ağ şəhər q.
Bakı. Xətai
16.05.2026
bina.az
(070) 557-80-80
(070) 560-70-69
140.000 AZN
7 mkr
Bakı. Binəqədi
16.05.2026
yeniemlak.az
%
055-215-42-43
99.500 AZN
Sumqayit seh 1 ci mkr y t 10 5 2 otaga duzelmis menzil satilir evin temiri yaxsidir
Sumqayıt
16.05.2026
yeniemlak.az
%
055-788-94-03
070-888-94-03
100.000 AZN
Rüstəmov küçəs
Bakı. Nizami
16.05.2026
yeniemlak.az
%
055-326-52-52
077-326-52-52
218.000 AZN
R rüstəmov küçəsin 18
Bakı. Nizami
16.05.2026
yeniemlak.az
%
077-312-23-74
119.000 AZN
Sumqayit seher
Sumqayıt
16.05.2026
yeniemlak.az
%
055-906-36-34
198.000 AZN
Satılır 5 otaqlı köhnə tikili 110 m², Biləcəri q.
Bakı. Binəqədi
16.05.2026
bina.az
%
(077) 319-27-37