Sumqayıt şəhərinin tam mərkəzi yeri sayılan 5 ci mkr ərazisində yerləşən binada mənzil
17.04.2026
Elan nömrəsi: 589385
yeniemlak.az Vasitəçi
66.000 AZN 2.129 AZN/m2 Satılır
Təmirsiz
Sumqayıt.
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(050) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
17.04.2026
Baxışların sayı: 1 Elan nömrəsi: 589385
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Köhnə tikili
Sahə 31 m2
Mərtəbə 5 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 3 mərtəbə
Otaq sayı 1 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Mənzil satılır:Əziz və dəyərli müştərilərimiz.Sumqayit şəhərinin tam mərkəzi yeri sayılan,5-ci mkr ərazisində yerləşən,5 mərtəbəli binanın 3-cu mərtəbəsi,qanuni 1 otaqlı mənzil satılır.Orta blokdur.Orta mənzildir.Bina və mənzil mərkəzi dövlət istilik sistemi ilə təchiz olunub.Komunallar:(işıq,qaz,su,istilik,internet,kabel tv)daimidir.Mənzilin eyvanı var.Sanitar qovşağı tam qaydasındadır,su sistemi tamamilə yenilənib.Mənzildə yaşayış yoxdur.Qeydiyyatda heç bir şəxs yoxdur.Bina Pioneer super marketə,Sağlam ailə diaqnostikaya,istedad liseyinə,15 saylı tam orta məktəbə,uşaq bağçasına,Seymur aptekə,bulvara,şəhidlər xiyabanına yaxın ərazidə yerləşir.Qiyməti•66.000 azn.Rieltor:Ziya Fərhad oğlu(050)440--93--58),(050)620--01--28).Mülk yalnız uca Allaha məxsusdur.
Zəng et
Bənzər elanlar