Yavər əliyev küç
17.04.2026
+1 şəkil
Elan nömrəsi: 589033
yeniemlak.az
Vasitəçi
145.000 AZN
1.747 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Sabunçu
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
070-222-94-33
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
17.04.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 589033
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Yeni tikili
Sahə
83 m2
Mərtəbə
19 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
3 mərtəbə
Otaq sayı
3 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
Bakixanov qəsəbəsi, Akkord yaşayış kompleksində 19 mərtəbəli binanın 3-cü mərtəbəsində 83 m² sahəsi olan mənzil satılır. • Otaq: 2-dən 3 otağa düzəlmə • Sahə: 83 m² • Mərtəbə: 3/19 • Sənəd: Kupça – çıxarış var • Kompleks: Akkord MTK – 24/7 mühafizə, həyət, parking • İnfrastruktur: Metroya yaxın, məktəb, bağça, market ərazidə Ofis haqqı 1%
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
38.000 AZN
Satılır 2 otaqlı 60 m2 yeni tikili 7 mkr
Bakı
15.05.2026
emlak.az
%
(010) 239-58-83
416.000 AZN
Satılır 3 otaqlı 128 m2 yeni tikili Xətai r.
Bakı
15.05.2026
emlak.az
%
(070) 555-43-01
210.000 AZN
Satılır 3 otaqlı 100 m2 yeni tikili Suraxanı r.
Bakı
15.05.2026
emlak.az
%
(070) 555-43-01
160.000 AZN
Satılır 3 otaqlı 100 m2 köhnə tikili Biləcəri
Bakı
15.05.2026
emlak.az
%
(077) 636-42-45
299.000 AZN
Satılır 4 otaqlı 120 m2 yeni tikili İnşaatçılar m.
Bakı
15.05.2026
emlak.az
%
(070) 222-64-15
225.000 AZN
Satılır 4 otaqlı 90 m2 köhnə tikili Zərifə Əliyeva adına park
Bakı
15.05.2026
emlak.az
%
(070) 202-98-78
274.000 AZN
Satılır 3 otaqlı 123 m2 yeni tikili Xətai r.
Bakı
15.05.2026
emlak.az
%
(070) 222-14-99
89.500 AZN
Xırdalan / Yeni tikili
Xırdalan. Xırdalan
15.05.2026
yeniemlak.az
%
(050) 836-25-05
160.000 AZN
Satılır 2 otaqlı 65 m2 köhnə tikili Yasamal r.
Bakı
15.05.2026
emlak.az
%
(070) 222-46-53
450 AZN
Abşeron / Yeni tikili
Bakı. Abşeron
15.05.2026
bina.az
(070) 534-92-28