Şıxlinski küçəsi
17.04.2026
Elan nömrəsi: 589020
yeniemlak.az
Vasitəçi
135.000 AZN
2.077 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Xətai Əhmədli
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
070-222-86-38
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
17.04.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 589020
Sahə
65 m2
Mərtəbə
9 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
3 mərtəbə
Otaq sayı
2 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
Təcili satılır !!! -Kupçalı İpotekaya yararlı ! -H.Aslanov metrosuna 8 dəqiqəlik məsafə.. -Şıxlinski küçəsi... -Qanuni 2 otaq -Təmiz Leningrad lahiyəsi .. -Orta Təmirli (Qismən Əşyalı) -Orta blok orta mənzil ! -Bütün insfraktura yaxındı .. . -Mənzilin vidiosu var istəyənlərə göndərə bilərəm ! -Su qaz işıq daimi ! -Bütün sənədlər qaydasındadı . -Qiymətdə endirim olacağ.Tam məlumat ücün zəng edin. Whatsapp da aktivdi. -Ofis xidmət haqqı 1 % !
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
38.000 AZN
Satılır 2 otaqlı 60 m2 yeni tikili 7 mkr
Bakı
15.05.2026
emlak.az
%
(010) 239-58-83
416.000 AZN
Satılır 3 otaqlı 128 m2 yeni tikili Xətai r.
Bakı
15.05.2026
emlak.az
%
(070) 555-43-01
210.000 AZN
Satılır 3 otaqlı 100 m2 yeni tikili Suraxanı r.
Bakı
15.05.2026
emlak.az
%
(070) 555-43-01
160.000 AZN
Satılır 3 otaqlı 100 m2 köhnə tikili Biləcəri
Bakı
15.05.2026
emlak.az
%
(077) 636-42-45
299.000 AZN
Satılır 4 otaqlı 120 m2 yeni tikili İnşaatçılar m.
Bakı
15.05.2026
emlak.az
%
(070) 222-64-15
225.000 AZN
Satılır 4 otaqlı 90 m2 köhnə tikili Zərifə Əliyeva adına park
Bakı
15.05.2026
emlak.az
%
(070) 202-98-78
274.000 AZN
Satılır 3 otaqlı 123 m2 yeni tikili Xətai r.
Bakı
15.05.2026
emlak.az
%
(070) 222-14-99
89.500 AZN
Xırdalan / Yeni tikili
Xırdalan. Xırdalan
15.05.2026
yeniemlak.az
%
(050) 836-25-05
160.000 AZN
Satılır 2 otaqlı 65 m2 köhnə tikili Yasamal r.
Bakı
15.05.2026