Metbuat pr
16.04.2026
+21 şəkil
Elan nömrəsi: 586896
yeniemlak.az
Vasitəçi
394.000 AZN
2.021 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Yasamal
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
070-568-00-94
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
16.04.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 586896
Sahə
195 m2
Mərtəbə
23 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
13 mərtəbə
Otaq sayı
4 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
Seherin merkezinde Yasamal Parkinin yaninda Gole Denize Sehere ponarama Qanuni 4 otaq Skvaznoy proyek menzil satilir Esyalarin bezisi qalacaq Suyu isiqi qazi daimadir podmayak qiymetine umumi 195 kv/m yaxin sahesi var binanin 3 suretli lifti qaraji duz qarsisinda park var musabekob parkina 3 deqiqelik mesafededir 23 mertebeli binanin 13 cu mertebesindedir Cox ideal temir olunub cox bahali matriyallardan istifade olunub Kupcalidir Ipotekaya yararlidir Xidmet haqqi 1 %
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
220.000 AZN
Lütfizadə küç
Bakı. Xətai
15.05.2026
yeniemlak.az
%
070-222-76-28
600.000 AZN
Suleyman vəzirov kuçəsi
Bakı. Xətai
15.05.2026
yeniemlak.az
%
051-270-33-18
24.999 AZN
Jasmin park
Bakı. Yasamal
15.05.2026
yeniemlak.az
%
050-464-26-25
138.500 AZN
Ab massivi
Bakı. Suraxanı
15.05.2026
yeniemlak.az
%
070-222-94-33
205.000 AZN
Sakit qocayev küçəsi
Bakı. Sabunçu
15.05.2026
yeniemlak.az
%
070-222-61-99
250.000 AZN
Elşən suleymanov kucesi
Bakı. Nizami
15.05.2026
yeniemlak.az
%
055-203-45-88
070-203-45-88
170.000 AZN
Heydər əliyev pr
Xırdalan
15.05.2026
yeniemlak.az
%
050-209-37-71
265.000 AZN
Xaliqlar
Bakı. Nizami
15.05.2026
yeniemlak.az
%
050-396-90-92
055-757-19-82
070-924-23-13
65.000 AZN
Fevvareler meydanina 5 deqiqelik mesafede yari zirzemi esyasiz obyekt arendaya verilir temirli seli
Bakı. Nəsimi
15.05.2026
yeniemlak.az
%
050-209-37-44
765.000 AZN