Xetai metrosu
16.04.2026
Elan nömrəsi: 586704
yeniemlak.az Vasitəçi
445.000 AZN 2.500 AZN/m2 Satılır
Təmirsiz
Bakı. Xətai
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(050) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
16.04.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 586704
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Sahə 178 m2
Mərtəbə 20 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 20 mərtəbə
Otaq sayı 4 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Xetai metrosu Denize panaramasi olan 20-mertebenin 20-ci mertebesi 4-otaqli sahesi 178 kv metr panaramasi olan MAYAK TEMIRSIZ MENZIL 445000 azn satilir Tam yashayishli bina Bundan bashgada menzillerimiz var muraciet ede bilersiniz ALICI TEREFINDEN SHIRKETIN XIDMET HAQQI 1 FAIZ TESHKIL EDIR satish meneceriniz ZAMIN A
Zəng et
Bənzər elanlar