Gəncə prospekti
15.04.2026
Elan nömrəsi: 583367
yeniemlak.az Vasitəçi
185.000 AZN 2.500 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Xətai
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
15.04.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 583367
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Metro Həzi Aslanov
Sahə 74 m2
Mərtəbə 10 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 3 mərtəbə
Otaq sayı 3 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Premium Təklif – Xətai rayonunda geniş və gəlirli mənzil! Xətai rayonu, Xəzər dairəsi – əlverişli və tələb olunan ərazi 10 mərtəbəli binanın 3-cü mərtəbəsi 2 otaqdan 3 otağa ideal şəkildə düzəldilib 74 kv.m – geniş və funksional planlama Təmirli, yaşayışa hazır Sənəd: Müqavilə Bu mənzil rahatlıq, genişlik və düzgün planlamanı bir arada təqdim edir. Ailəvi yaşayış üçün çox uyğundur, eyni zamanda yüksək kirayə potensialına malikdir. Üstünlüklər: Geniş və işıqlı otaqlar Maksimum istifadə olunmuş sahə Prestijli və inkişaf etmiş ərazi İnvestisiya üçün ideal seçim Qiymət: 185,000 AZN Ətraflı məlumat və baxış üçün əlaqə saxlayın – belə mənzillər bazarda tez satılır! Ofis Haqqı 1%
Zəng et
Bənzər elanlar