Yeni yasamal məhəmməd xiyabani küç
15.04.2026
Elan nömrəsi: 583331
yeniemlak.az Vasitəçi
167.000 AZN 2.227 AZN/m2 Satılır
Təmirsiz
Bakı. Yasamal Yeni Yasamal
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(050) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
15.04.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 583331
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Sahə 75 m2
Mərtəbə 14 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 5 mərtəbə
Otaq sayı 3 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
? YENİ YASAMALDA ƏLA TƏKLİF – 3 OTAĞA DÜZƏLMƏ MƏNZİL! ? Yeni Yasamal qəsəbəsi, 286 nömrəli məktəbin yaxınlığı, Məhəmməd Xiyabani küçəsi, Bravo marketin arxası ? Yeni tikili bina ? Mərtəbə: 5 / 14 ? Otaq sayı: 2 otaqdan 3 otağa düzəlmə ✨ Mənzilin üstünlükləri: ✔ Təmirli və yaşayış üçün tam hazır ✔ Geniş və funksional planlaşdırma ✔ Qaz, su, işıq daimidir ✔ Ailə üçün ideal seçim ✔ İnfrastruktur baxımından əlverişli ərazi ? Məktəb, market, dayanacaq və digər vacib obyektlərə yaxın yerləşir. ? Qiymət: 167 000 AZN ? Ətraflı məlumat və mənzilə baxış üçün əlaqə saxlayın!
Zəng et
Bənzər elanlar