Mir cəlal küçəsi
14.04.2026
+11 şəkil
Elan nömrəsi: 581989
yeniemlak.az
Vasitəçi
235.000 AZN
2.554 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Binəqədi 9-cu mikrorayon
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(055) *** ** **
055-855-22-33
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
14.04.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 581989
Sahə
92 m2
Mərtəbə
19 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
18 mərtəbə
Otaq sayı
3 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
9 cu Mikrorayonda Zerife Eliyeva parkinin yaxinliqinda,Nesimi metrosuna yaxin Yeni tikili 2 bloklu 19 mertebeli binanin 18 ci mertebesinde 92 kv 2/3 otaqliya duzelmish ela temirli,kupcali menzil satilir. KUPCA VAR ! İPOTEKAYA YARARLIDIR! Menzilin temirinde keyfiyyetli tikinti materiallarindan istifade olunub. Istilik sistemi kombidir. Hamamda isti pol var. Pol parketdir. Menzil 3 genish otaqdan ibaretdir. Shehere menzeresi olan 2 balkon ve 1 penceresi var. Satishda-2 tam yataq otaqi mebelleri,lyustralar,perdeler,koridor mebeli,metbex mebeli,qaz sobasi,aspirator qalacaq. Diger eshyalar razilashma esasinda qala biler. Soyuducu,Paltar yuyan maşın,kondisioner,televizorlar və qonaq otaqı mebeli mənzildən götürüləcək! Binanin yerleshdiyi erazi elverishlidir. Nesimi metrosuna,Zerife Eliyeva parkina yaxindir.Cox yaxin etrafinda 141sayli ushaq bagcasi,257 sayli mekteb,21 sayli ushaq poliklinikasi,9 sayli sheher xestexanasi,61-65 sayli avtobus deyanacaqi,market,aptek ve s. movcuddur. Binanin 2 ci mertebesinde market fealiyyet gosterir.Liftle enmek mumkundur.
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
290.000 AZN
Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 71 m², Sahil m.
Bakı. Nəsimi
14.05.2026
bina.az
%
(050) 373-21-01
106.500 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı mənzil 63m², Xırdalan
Xırdalan. Xırdalan
14.05.2026
ev10.az
%
273.000 AZN
2 otaqlı Yeni bina
Bakı
14.05.2026