Bakı moskva pr 31 68
14.04.2026
Elan nömrəsi: 581967
yeniemlak.az Vasitəçi
166.000 AZN 2.767 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Yasamal
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(055) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
14.04.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 581967
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Metro 20 Yanvar
Sahə 60 m2
Mərtəbə 19 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 16 mərtəbə
Otaq sayı 2 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Kupçalı, IPOTEKAYA YARARLI, Yasamal rayonu, MAİN MTK-da, Avtovağzalın yanında , 20 yanvar metrosunun yaxınlığında, 19 mərtəbəli binanın 16-cı mərtəbəsində əla təmirli, 2 otaqlı, Kupçalı, 60 kv mənzil. İstilik sistemi kombidir. Evin hamamı isti poldur. Təmirdə çox keyfiyyətli materiallardan istifadə olunub. Şəxsi istifadə üçün təmir olunub. Qazı, Suyu və İşıqı daimidir. Kompleksdə 24 saat mühafizə xidməti, domofon, həyətində ARAZ market ve TAM STOR var. QIYMET 166000 AZN
Zəng et
Bənzər elanlar