Elan
Sumqayıt şəhəri 6 cı mikrorayon
14.04.2026
+10 şəkil
Elan nömrəsi: 581744
yeniemlak.az
Vasitəçi
92.000 AZN
1.673 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Sumqayıt.
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(055) *** ** **
055-841-97-41
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
14.04.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 581744
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Köhnə tikili
Sahə
55 m2
Mərtəbə
5 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
4 mərtəbə
Otaq sayı
2 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
Sumqayıt şəhəri, 6-cı mikrorayon, 5/4-cu mertebesi, 2 otaq, orta ev, 2 balkonlu yelceken menzildir.temiri sade temirdir.icerisinde hal hazirda 300 manata kiraye qalir.senedler tam qaydasindadir.gorduyunuz butun esyalar qalacaq. Qiymet 92000 manat
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
170.000 AZN
Bakı / Yeni tikili
Bakı. Səbail
14.05.2026
lalafo.az
%
(051) 310-36-10
450 AZN
Bakı / Yeni tikili
Bakı. Səbail
14.05.2026
lalafo.az
(055) 779-91-56
235.000 AZN
Bakı / Yasamal / Yasamal qəs. / Yeni tikili
Bakı. Yasamal
14.05.2026
bina.az
(077) 316-48-97
100.000 AZN
Abşeron / Masazır / Yeni tikili
Bakı. Abşeron
14.05.2026
yeniemlak.az
(055) 633-37-39
750 AZN
Bakı / Nərimanov / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
14.05.2026
bina.az
(050) 865-77-62
100.000 AZN
Sumqayıt / 10-cu mikrorayon / Köhnə tikili
Bakı. Binəqədi
14.05.2026
yeniemlak.az
(055) 639-36-39
244.000 AZN
Sumqayıt / 9-cu mikrorayon / Yeni tikili
Bakı. Binəqədi
14.05.2026
bina.az
(055) 388-18-88
380.000 AZN
Bakı / Nərimanov / Yeni tikili
Bakı. Səbail
14.05.2026
bina.az
%
(055) 555-17-15
450 AZN
Bakı / Xətai / Əhmədli / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
14.05.2026
bina.az
(070) 844-95-82
209.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı mənzil 62m², Q.Qarayev m.
Bakı
14.05.2026
ev10.az
31.000 AZN
Satılır / Yeni tikili / Bakı, Sabunçu, Nardaran qəs.
Bakı. Sabunçu
14.05.2026
evv.az
%
+994102656727
200.000 AZN
Satılır, Köhnə tikili binada 3 otaqlı mənzil 80m², H.Aslanov m.