Xətai rayonu məhəmməd hadi küçəsi
14.04.2026
Elan nömrəsi: 581714
yeniemlak.az Vasitəçi
295.000 AZN 1.844 AZN/m2 Satılır
Təmirsiz
Bakı. Xətai
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(010) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
14.04.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 581714
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Sahə 160 m2
Mərtəbə 17 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 2 mərtəbə
Otaq sayı 5 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
MÖHTƏŞƏM TƏKLİF!!! 295.000 MANAT!!! Xətai rayonu, Məhəmməd Hadi küçəsində 5 OTAQLI mənzil çıxarılır. 4 otaqdan 5 ə düzəlmədir. 17 mərtəbəli binanın 2-ci mərtəbəsindədir. İşıq, Su, Qaz daimidir. İstilik sistemi kombidir. Ümumi sahəsi 160 kv/m-dir. ( sənəddə 135 kv/m-dir). Sənəd KUPÇALIDIR. ƏŞYALAR QİYMƏTƏ DAXİLDİR. QİYMƏT: 295.000 AZN XİDMƏT HAQQI: Evin ümumi nağd dəyərinin 1 %-i Elit Estate Group Şirkəti olaraq sizə şəhər daxili və şəhərdən kənar mənzillərin və obyektlərin alışı, satışı, kirayəsi, bağ evi və villaların satış və kirayəsi, ipoteka kreditləri barədə məlumatın ötürülməsi xidmətlərini sizə təqdim edirik!
Zəng et
Bənzər elanlar