Satılır 2 otaqlı yeni tikili 70 m², Xalqlar Dostluğu m.
14.04.2026
Elan nömrəsi: 580874
bina.az Vasitəçi
220.000 AZN 3.143 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Xətai Əhmədli Seyid Əzim Şirvani küçəsi
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(050) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
14.04.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 580874
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Metro Xalqlar Dostluğu
Sahə 70 m2
Mərtəbə 9 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 11 mərtəbə
Otaq sayı 2 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
🏡satılır 🏢 11 mərtəbəli binanın 9-ci mərtəbəsi 📐 70 kv.m 🛏 2 otaq 🚇 Metroya cəmi 3 dəqiqə məsafə! ✨ Geniş və rahat planlaşdırma, ailə üçün ideal seçim! 💰 Qiymət: 220000 AZN 📞 Ofis haqqı: 1% Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlayın! 📲
Zəng et
Bənzər elanlar