Elan
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 91 m², Azadlıq Prospekti m.
14.04.2026
Elan nömrəsi: 580147
bina.az
Vasitəçi
189.000 AZN
2.077 AZN/m2
Satılır
Təmirsiz
Bakı. Binəqədi Azadlıq pr.
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(010) *** ** **
(010) 232-31-71
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
14.04.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 580147
Sahə
91 m2
Mərtəbə
10 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
15 mərtəbə
Otaq sayı
2 otaq
Sənəd
Digər
Kredit
Kreditsiz
🏡 DİQQƏT! TƏMİRƏ HAZIR MƏNZİL SATILIR 🏡 📍 Ünvan: Azadlıq m/st yaxınlığı, Miqrasiyanın arxası ✨ Mənzil haqqında: 🔹 Ümumi sahə: 90 kv.m 🔹 Otaq sayı: qanuni 2 otaq ▪️ holl ▪️ qonaq otağı ▪️ 1 yataq otağı ▪️ mətbəx 1 sanuzel 🚿 ▪️ eyvan 💼 Üstünlüklər: ✔️ Təmirsiz – zövqünüzə uyğun dizayn edə bilərsiniz ✔️ Yatırım üçün ideal variant 💰 ✔️ Rahat və əlverişli yerləşmə 📞 Qeyd: 🔸 Real alıcılar əlaqə saxlasın 🔸 Ofis haqqı: 1%
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
149.000 AZN
Satılır / Yeni tikili / Xırdalan
Xırdalan
14.05.2026
evv.az
%
+994512774377
130.000 AZN
Satılır / Yeni tikili / Xırdalan
Xırdalan
14.05.2026
evv.az
%
+994512324701
420.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 95 m², 28 May m.
Bakı. Nəsimi
14.05.2026
bina.az
%
(070) 271-59-58
130.000 AZN
Xırdalan / Yeni tikili
Xırdalan. Xırdalan
14.05.2026
www.evv.az
%
(051) 232-47-01
280.000 AZN
Bakı / Binəqədi / 28 may qəs. / Yeni tikili
Bakı. Binəqədi
14.05.2026